2. El Otomobilin Tek Adresi Otocenter !

2. El Otomobilin Tek Adresi Otocenter !
  • Genel
  • 22 Eylül 2021 14:50
  • 2. El Otomobilin Tek Adresi Otocenter ! için yorumlar kapalı
  • 2.182
  • A+
    A-
REKLAM ALANI
  • İkinci el otomobil almak oldukça zor. Kimden almalıyız? İkinci el araba almak için doğru adres neresi? Tüm bu soruların cevapları Otocenter’da. 2.el araba denilince ilk akıllara gelen galericiler sitesi olan Otocenter, İster ticari araç isterse binek otomobil olsun, geniş araç yelpazesine sahip galericiler ile araç alacakların ortak noktası oluyor.

2.ELDE MÜŞTERİ PROFİLİ DEĞİŞİYOR

Gelir düzeyinin otomobil fiyatlarındaki artışa paralel olarak artmamasıyla birlikte satın alma gücündeki düşüşün 2.el otomobillere olan ilgiyi artırdı. Kurumsal firmaların da bu sektörde artmasıyla birlikte müşterinin öncelikli beklentisi olan güven unsurunun sağlanması, 2. El pazarına ilgiyi fazlasıyla arttırdı. Fiyat avantajı sebebiyle 2.el otomobil almayı tercih eden bir kitle oluştu. Özellikle lüks segmentlerde 2.el modellere olan talep daha da yoğunlaştı. Satışı gerçekleşen her 10 araçtan biri lüks segmentten model oluyor. 2.el pazarında en çok rağbeti ise dizel motorlu otomatik vitesli araçlar görüyor, bunun yanında yakıt tüketimlerinin düşmesi benzinli otomatik araçları da daha cazip hale getirdi.

ONLINE ORTAMDA DA HİZMET VERİYOR

REKLAM ALANI

2.el araba denilince ilk akıllara gelen galericiler sitesi olan Otocenter galericiler sitesi’nin resmi web sayfası olan www.otocenter.com hayata geçti. Yüzlerce aracın ilanda olduğu bu siteye internet üzerinden hızlıca ulaşılabiliyor. Otomobiller ile ilgili detaylı fotoğrafların ve bilgilerin olduğu bu sitede, tüm ihtiyaçlara uygun otomobiller yer alıyor. Site sayesinde il dışında da olsanız dahi, Otocenter’daki tüm araçları görebiliyorsunuz.

TÜM SATIŞLAR ARTIK ONLINE’DA

Salgın etkilerini tüm sektörler üzerinde gösterdi. Kiminde olumlu kiminde olumsuz sonuçlar doğurdu. Kimi sektörlerin ise çalışma yöntemlerini fazlasıyla değiştirdi. Eskiden araç başında saatlerce yapılan pazarlıklar sonucu satış gerçekleşirken, şimdi ise neredeyse e ticaret siteleri gibi internetten araç alım işlemleri başladı. Otocenter.com internet sitesi de online satışı destekleyen noktalardan.

İKİNCİ EL ARABA ALIRKEN PİŞMAN OLMA DERDİNE SON!

Yasal düzenlemelerden sonra ikinci el araç alım satım işleminde özellikle galerici sahiplerine ekspertiz zorunluluğu getirildi. Otocenter ailesi olarak tüm satış noktalarımız bu konuda müşterilere %100 destek vermektedir. Onaylı noktalarda hazırlanmış ekspertiz raporları ile ikinci el araç alım satımında Otocenter müşterileri sürpriz ile karşılaşmıyor.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ