2022 Subaru BRZ yüzünü gösterdi

2022 Subaru BRZ yüzünü gösterdi
  • Güncel / Haberler / Subaru
  • 5 Kasım 2020 10:02
  • 2022 Subaru BRZ yüzünü gösterdi için yorumlar kapalı
  • 5.229
  • A+
    A-
REKLAM ALANI

2022 Subaru BRZ 18 Kasım tarihinde duyurulacaktı. Marka hemen öncesinde otomobilin yüzünü gösterdi. Subaru, çıkış tarihini doğrulamanın yanı sıra, modelin ön ucunu gösteren yeni bir teaser görüntüsü yayınladı.

Sadece kısmi bir çekim olsa da, 2022 BRZ’nin entegre LED gündüz farlarına sahip olacağını ortaya koyuyor. Hava girişinin yanında siyah çıtalarda dikkatlerden kaçmıyor. Daha detaylı görüntüler ne yazık ki basına sunulmadı ancak, kamuflajlı fotoğraflara bakılarak 2022 Subaru BRZ hakkında yorum yapılabilir.

Daha büyük bir hava girişinin olacağı modelde bekleniyor. Subaru BRZ’de ayrıca eğimli bir ön cam, açılı bir kemer çizgisi ve aerodinamik bir gövde de vaat ediliyor. Model, entegre bir spoyleri olan yeni bir bagaj kapağına sahip olacak. Ayrıca çift çıkışlı egzoz sisteminin de otomobili sportif göstereceği bir gerçek.

REKLAM ALANI

2022 Subaru BRZ ne kadar güçlü olacak?

Performans özellikleri henüz doğrulanmadı, ancak bir rapora göre, BRZ’nin 217 HP güç ve 240 Nm tork değerine sahip olan 2.4 litrelik dört silindirli bir motor ile geleceği söyleniyor. Henüz bu motor seçeneği netleşmese de, otomobilin daha çok 2.0 litre 205 Hp güç ve 212 Nm tork değerine sahip birmakine ile gelmesi daha muhtemel.

Daha önce olduğu gibi, manuel ve otomatik şanzıman seçenekleriyle de otomobilin gelmesini bekleyebiliriz. Bu noktada vites sayıları hakkında net bir bilgi yok. Muhtemelen altı ileri bir ünite olacak ve daha modern bir şanzıman yapısının olması da beklentiler arasında.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ