Audi Pick-Up atağına mı kalkıyor?

Audi Pick-Up atağına mı kalkıyor?
  • Genel
  • 29 Nisan 2020 11:22
  • Audi Pick-Up atağına mı kalkıyor? için yorumlar kapalı
  • 3.806
  • A+
    A-
REKLAM ALANI

Premium segmentte Mercedes ticarinin ardından Audi de Pick-Up işine soyunuyor gibi. Sizce bu segmentte Mercedes gibi başarılı olabilir mi?

Audi Quattro kamyon isminde olan bu yeni model, şu an için sadece eskiz fotoğraflar olarak ortaya çıktı. X-Class üretilirken daha lüks bir görünüm amaçlanırken, Audi burada Ford’un F150 gibi engel tanımayan ve sahiplerini istedikleri her yere götürecek kadar dayanıklı bir araç yapma peşinde olduğunu bize açık açık gösteriyor.

Kesinlikle elektrikli

REKLAM ALANI

Quattro kamyon zemine monte edilmiş pillerden gücünü alıyor. Tamamen elektrikli olması modelin en dikkat çekici ayrıntılarından biri. Yekpare bir çerçevenin içerisinde olan piller aracın her şart ve zorluğa hazır olduğunun bir göstergesi. Ön yüzde markanın logosu ve Quattro yazıları ızgarada yerini almış. LED tipi ince farlar modeli gizemli kılıyor. Arazi açıları o kadar iyi tasarlanmış ki, hemen hemen hiçbir engel size karşı çıkamayacak. Yan bölümde kırmızı şeritlerden oluşan etek detaylar dikkat çekiyor. Onun dışında çok kollu büyük jant grubu da otomobili şık göstermiş. Arka bölümde yine ince ve bagaj kapağı boyunca uzanan LED stoplar dikkatlerden kaçmıyor. Bu arkadaki bagaj alanının içine gizlenen raylı sistem sayesinde otomobilin kasasına motosiklet ve benzeri şeyler yüklemek kolaylaştırılmış.

Üretilecek mi?

Model tasarım ve özellikleriyle şimdiden bizi heyecanlandırdı. Üretim safhasına geçecek mi? Şu an için merak konusu.

REKLAM ALANI
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ