AVIS ve TÜVTÜRK’den bir kolaylık daha

AVIS ve TÜVTÜRK’den  bir kolaylık daha
  • Güncel / Haberler
  • 7 Mayıs 2021 12:26
  • AVIS ve TÜVTÜRK’den bir kolaylık daha için yorumlar kapalı
  • 1.007
  • A+
    A-
REKLAM ALANI

Ülkemizde filo kiralama sektörünün öncü markası Avis Filo, müşteri deneyimini ve memnuniyetini ileri taşımaya yönelik bir uygulamayı daha hayata geçirdi. Avis Filo ve TÜVTÜRK iş birliğiyle Avis Filo müşterilerinin kullanımına sunulan uygulama ile araç muayene süreci müşteriler için çok daha pratik hale geliyor.

Avis Filo’nun tüm araçları için geçerli olan uygulama kapsamında, kullanıcıların randevu alarak araçlarını muayeneye götürmeleri ve plakalarını belirtmeleri yeterli oluyor. Kullanıcıların hiçbir aşamada ödeme yapmadıkları uygulamada, ödeme-geri ödeme süreci bulunmadığı için takibi ile ilgili zaman kaybı da ortadan kalkmış oluyor.

TÜVTÜRK’ün Türkiye çapındaki 210 araç muayene noktasının tamamında geçerli olan uygulama kapsamında, kullanıcıların makbuz, pul gibi belgeleri fiziksel olarak kargolamaları da gerekmiyor, tüm paylaşımlar dijital olarak gerçekleştirilebiliyor.

REKLAM ALANI

Otokoç Otomotiv çatısı altında hizmet veren ve geçtiğimiz yıl 40. yaşını kutlayan Avis Filo, sektöründe fark yaratıyor. Müşteri deneyimi ve hizmet mükemmeliyetine yönelik adımlarıyla pazardaki lider konumunu pekiştiren Avis Filo, 2020 yılında B2B Excellence Awards kapsamında “Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortağı” ödülünü kazandı.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ