Aynı Keyfi Verecek mi? | Yeni 2019 BMW 1 Serisi

Aynı Keyfi Verecek mi? | Yeni 2019 BMW 1 Serisi
REKLAM ALANI

ABONE OLMAYI UNUTMAYIN LÜTFEN! KEYİFLİ SEYİRLER…

BMW, 1 serisi modelin yeniledi. Model ilk bakışta X2 ile neredeyse benzer görünüyor. Yeni 2019 BMW 1 Serisi Tasarım Model yeni yüzünde daha modern görünüyor. Bolca keskin hatlara kavuşmuş yeni versiyon. Ön bölümde markanın imza niteliğinde olan böbrek ızgarası dikkatlerden kaçmıyor.

Burada kullanılan şeritler farklılaştırılmış. Ön tampon tamamen değiştirilmiş ve daha fazla hava girişi buraya konumlandırılmış. LED gündüz aydınlatmalı farlar otomobile kişilik kazandırmış. Arka bölümde de büyük değişim var. Stop grubu farklılaştırılmış ve m135 i versiyonunu alırsanı çift çıkışlı egzoz borusuna sahip olan bir tampona kavuşuyorsunuz. Yeni 2019 BMW 1 Serisi İç Mekan İçeride neler var derseniz, yeni bir dikresiyon simidi burada kullanılmış.

REKLAM ALANI

Orta konsolda sunulan multimedya ekran, gösterge paneline yaklaştırılmış. Burada bir bütünlük sağlanmış. Gösterge panelinin dijital olması da otomobilin teknolojik yönünü yansıtmış. Multimedya ekranının hemen altında havalandırma ızgaralarına yer verilmiş. Orta konsolda daha zarif bir vites seçici yer alıyor. Bunun dışında sürüş modları burada buton olarak konumlandırılmış.

Ayrıca vites kolunun hemen yanındaki joystic ile otomobilin multimedya ekranının kullanımı kolaylaştırılmış. Yeni 2019 BMW 1 Serisi Motor BMW 1 serisinde 3 farklı versiyon seçeneği olacak. Bunlar 116d, 118d ve 118i olarak sıralanıyor. Bu versiyonların hepsinde standart olarak 6 ileri manuel şanzıman sunulacak.

#newbmw1series #yenibmw1serisi #yenibmw1serisinezamançıkacak #yenibmw1serisininmotorseçenklerineler

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ