Bahar temizliğini Kärcher ile keyfe dönüştürün

Bahar temizliğini Kärcher ile keyfe dönüştürün
  • Güncel / Haberler
  • 31 Mart 2021 21:44
  • Bahar temizliğini Kärcher ile keyfe dönüştürün için yorumlar kapalı
  • 1.914
  • A+
    A-
REKLAM ALANI

Bahar mevsimi artık kendini iyiden iyiye hissettirirken evlerde de bir bahar temizliği heyecanı başladı. Alman temizlik teknolojileri devi Kärcher, bahar temizliğinde evinizin her köşesinde gerçek anlamda hijyen sağlamanıza yardımcı olacak ürünleri ile evlerinizde yenilenmenin coşkusunu yaşamanızı sağlıyor. 

Bahar temizliğine Kärcher Cam Temizleme Makinesi ile başlamaya ne dersiniz? Cam silmeyi zahmetli bir iş olmaktan çıkarıp keyif haline getiren cam slime makinesi, beklentilerinize fazlasıyla cevap veriyor. Püskürtme şişesi ile cama piskürttüğünüz su ve deterjanı, mikrofiber temizleme bezi sayesinde yüzeye yaydıktan sonra vakumlama başlığı ile kirli suyu vakumlayarak, tüm yüzeyi tek bir iz bırakmadan zahmetsizce temizleyebileceksiniz. Üstelik hafif olması sayesinde de pencereleri temizlerken hiç yorulmayacaksınız. 

Tüm pürüzsüz yüzeylerde ışıl ışıl temizlik

REKLAM ALANI

Kärcher Cam Temizleme Makinesi sadece pencereler için değil ayna, duşakabin, fayans, cam kapı ve sehpalar, mutfak tezgahı, pencereler, cam masalar, fırın ve diğer beyaz eşyaların dış yüzeyleri başta olmak üzere aklınıza gelen tüm pürüzsüz yüzeylerde en büyük yardımcınız olacak. Geleneksel yöntemlere göre 3 kat hızlı temizlik imkanı sunan cihaz sayesinde, siz de kendinize ayıracak keyifli zamanlarınızın tadını çıkaracaksınız.

Bahar temizliği bahçeden balkonlara kadar her yerde kendini göstersin

Bahçe, teras ve balkonlarınızdaki mobilyaları da bahar temizliğine yakışır biçimde temizlemek isteyenler için Kärcher K3 ideal bir alternatif oluşturuyor. Quick Connect (hızlı bağlantı) tabancası, 6 m yüksek basınç hortumu ile aralıklı kullanımlar için uygun olan cihaz sayesinde çitler, küçük bahçe yolları ile döşeme taşları temizlemede fark yaratacaksınız. K3’ün temizleme alanları bu kadarla da sınırlı değil. Fonksiyonel bir ürün olan K3 aynı zamanda bisiklet, motosiklet, scooter ile bahçe makineleri ve aletlerinin temizliği için de Pratik çözümler sunuyor. Vario Power püskürtme borusunu (VPS) döndürerek temizlenecek yüzeye göre su basıncını ayarlarken, döner kalem jetli kir parçalayıcı aparatı ile en inatçı kirleri bile kolaylıkla temizliyor. Size de temizliğin mutluluğunu yaşamak kalıyor.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ