Chery, TIGGO 8 PRO Avantgarde ile Yeni Standartlarını Belirliyor!

Chery, TIGGO 8 PRO Avantgarde ile Yeni Standartlarını Belirliyor!
  • Güncel / Haberler
  • 25 Haziran 2024 14:22
  • Chery, TIGGO 8 PRO Avantgarde ile Yeni Standartlarını Belirliyor! için yorumlar kapalı
  • 942
  • A+
    A-
REKLAM ALANI

Çin’in önde gelen otomotiv üreticisi Chery, TIGGO 8 PRO Avantgarde modeli ile Türkiye SUV pazarında, lüks ve yenilikçi kavramlarının standartlarını belirlemeye devam ediyor.

Çinli otomotiv devi Chery’nin D-SUV segmentindeki iddialı modeli TIGGO 8 PRO Avantgarde, Türkiye SUV pazarında bir kez daha yenilikçi ve lüks kavramlarının standardını belirliyor. Chery’nin yüksek donanımlı üst düzey SUV modeli, kendine özgü dış tasarım ve konfor özelliklerinin yanında ileri teknolojiyi yansıtan bir iç tasarımla benzersiz bir deneyim ortaya koyuyor.

1.17 metrekarelik ultra geniş açılır cam tavan!

REKLAM ALANI

Chery TIGGO 8 PRO Avantgarde, modern estetiği pratik işlevsellikle ustalıkla harmanlıyor. Modelin zarif kesim teknikleriyle şekillenen elmas görünümlü ön ızgarası genel lüks algısını daha da güçlendirerek göz kamaştırıcı pırlantayı andırıyor. Izgarayı, yüksek parlaklık ve uzun menzil sunmak üzere tasarlanan şık LED farlar tamamlıyor ve gece sürüşlerinde veya olumsuz hava koşullarında optimum görüş sağlıyor. Gecikmeli far kapatma ve otomatik kısa ve uzun far işlevleri gibi ek özellikler, motor stop edildikten sonra yolu aydınlatarak ve kendini aydınlatma koşullarına otomatik olarak uyarlayarak konforu ve güvenliği artırıyor. Modelin arka cephesi, görünürlüğünü ve sürüş güvenliğini artıran arka aydınlatma grubu ve yüksek konumlandırılan LED stop aydınlatmasıyla dikkat çekiyor. Çift egzoz çıkışı ve köpekbalığı yüzgeci anteni ise lüks SUV modelin kalite algısını ve cazibesini daha da artırıyor. Ayrıca Chery TIGGO 8 PRO Avantgarde’da aracın dengesini artıran ve profilden daha akıcı bir görünüm sağlayan 18 inçlik alaşım jantlar dikkat çekiyor. Diğer taraftan, 1,17 metrelik ultra geniş açılır panoramik cam tavan, yolculara daha fazla görüş açısı ve daha aydınlık bir iç mekan sağlayarak sürüş deneyimini daha konforlu ve keyifli kılıyor.

Ayrıca TIGGO 8 PRO Avantgarde, ileri teknolojinin üstün konforla buluştuğu akıllı kabin tasarımıyla da dikkat çekiyor. Üç ekranlı etkileşimli sistem, merkezi kumanda, 24.6 inçlik ekranla sunulan dijital gösterge paneli ve bilgi-eğlence ekranını mükemmel bir şekilde entegre ederek önemli bilgilere ve eğlence işlevlerine kolay erişim sağlıyor. Havalandırma tarafında ise çift bölgeli otomatik klima, sürücü ve yolcuların klima ayarlarını bağımsız olarak kişiselleştirmesini sağlarken, otomatik buğu giderme işlevi olumsuz hava koşullarında daha net bir görüş sağlıyor.

ADAS ile güvenli ve rahat sürüşler!

TIGGO 8 PRO Avantgarde’da en önemli unsurlardan biri de güvenlik. Gelişmiş Sürüş Destek Sistemleri (ADAS) sürüşü daha güvenli ve daha rahat kılıyor. Akıllı Hız Sabitleme Sistemi (ACC), Şerit Konumlandırma Asistanı (LDW) ve Kör Nokta Uyarı Sistemi (BSM) gibi özellikler sürücüye üst düzey destek sağlayarak kazaları önlemeye ve genel sürüş deneyimini iyileştirmeye yardımcı oluyor. Araç, N95 hava filtresi ve PM0.3 ultra verimli klima filtresi ile hava kalitesi yönetimiyle de öne çıkıyor. Bu çözüm havadaki zararlı maddeleri etkili bir şekilde filtreliyor ve yolcular için taze, sağlıklı bir ortam sağlıyor. Lüks SUV, aynı zamanda esnek ve çok yönlü bir alan düzenine sahip. Modelde yer alan 2+3+2 koltuk düzeni, farklı gereksinimleri karşılıyor ve bu da TIGGO 8 PRO Avantgarde’ı aile gezileri veya iş seyahatleri için mükemmel yol arkadaşına dönüştürüyor. 1131 litreye ulaşan ultra geniş bagaj alanı, valizlerden kamp malzemelerine kadar her türlü yük için bolca alan sunuyor.

Chery TIGGO 8 PRO Avantgarde, çekici tasarımı, lüks iç mekanı ve gelişmiş teknolojik özellikleriyle şimdiden Türkiye pazarında sadık bir hayran kitlesi toplamış durumda. Chery TIGGO 8 PRO Avantgarde, akıllı teknolojiyi ferah ve konforlu sürüşle birleştiren üstün bir otomotiv yaşam tarzını temsil ediyor. Lüks SUV model, ister kalabalık şehir sokakları, ister bol manzaralı şehir dışı yollar olsun benzersiz bir sürüş deneyimi sunuyor. Tüm bu özelliklerle Chery TIGGO 8 PRO Avantgarde, Türkiye pazarında kayda değer bir başarı elde etmeye devam ederken, daha fazla kullanıcının üstün bir otomotiv yaşam tarzı deneyimlemesine olanak sağlamayı hedefliyor.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ