Citroën’den Cazip Mayıs Fırsatları

Citroën’den Cazip Mayıs Fırsatları
  • Citroen / Güncel / Haberler
  • 4 Mayıs 2020 12:37
  • Citroën’den Cazip Mayıs Fırsatları için yorumlar kapalı
  • 2.047
  • A+
    A-
REKLAM ALANI

109.900TL’den başlayan fiyatlar ve seçili modellerde geçerli 50.000TL krediyi ayda 1.600TL taksitle şimdi al,  Eylül’de ödemeye başla! 

Aracınızı evinize teslim edelim!

Müşterilere büyük kolaylık sağlayan dijital çözümleri hayata geçiren Citroën Türkiye, bu aya özel çok cazip finansman kampanyaları da sunuyor; güçlü tasarım, üstün konfor özellikleri ve gelişmiş teknolojiye sahip seçili Citroën modellerine 109.900TL’den başlayan fiyatlarla sahip olmak mümkün. Üstelik seçili modellerde geçerli 50.000TL için 40 ay %0,79 faiz  ile taksit ödemelerine Eylül’de başlayarak, ayda 1.600TL’ye.

REKLAM ALANI

Kolaylaştıracak çözümler

Önceliğini her zaman müşterilerinin ve çalışanlarının sağlığı, güvenliği ve memnuniyeti olarak belirleyen Citroën Türkiye, hayatı kolaylaştıracak çözümler sunmaya devam ediyor. Müşteriler, en son teknolojilerle düzenli olarak dezenfekte edilen ve en üst hijyen kurallarının uygulandığı Citroën showroom ve servislerinden randevu ile hizmet alabilir veya bulundukları yerden satış danışmanı ile canlı görüşme yaparak Citroën modelleri ve kampanyaları hakkında detaylı bilgi edinebilirler. Bu ayrıcalıkların yanı sıra Citroën Türkiye, müşterilerinin satın aldığı otomobili talep edildiği takdirde evlerine kadar teslim ediyor. Bu sayede tüm satın alma süreci, müşterinin evinden çıkmasını gerektirmeden, sosyal izolasyona uygun bir şekilde tamamlanabiliyor.

Temassız teslim

Bu süreçte müşteriler, citroen.com.tr adresi üzerinden doldurdukları form ile istedikleri gün ve saatte Citroën yetkili satıcısıyla  görüntülü görüşme gerçekleştirerek, istedikleri model hakkında detaylı bilgi alabilecek. Ayrıca müşteri isterse, satın aldığı modele dezenfekte işlemi yapılarak temassız bir şekilde müşterinin adresine teslim edilecek. Sıra dışı tasarımı ve kişiselleştirme seçenekleri ile Citroën C3 109.900TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Ayrıca seçili modellerde geçerli üç ay ötelemeli 50.000TL için 40 ay %0,79 faiz seçeneği ve ayda 1.600TL taksit imkanı ile Citroën Yetkili Satıcılarında. Özgün tasarımı, üst düzey konforu ve dinamik yapısıyla gerçek bir SUV olan Yeni Citroën C5 Aircross SUV, seçili modellerde geçerli üç ay ötelemeli 50.000TL’ye özel 40 ay %0,79 faiz seçeneği ve ayda 1.600TL taksit imkanı ile satışa sunuluyor.

Benzersiz SUV deneyimi sunan Citroën C3 Aircross SUV, seçili modellerde geçerli üc ay ötelemeli 50.000TL için 40 ay %0,79 faiz seçeneği ile ayda 1.600TL taksit imkanı ve 144.000TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Berlingo şimdi tam otomatik vites seçeneği ile Citroën Yetkili Satıcılarında. Kompakt boyutlarıyla kullanışlılık ve geniş iç hacmi bir arada sunan, segmentinin yaratıcısı Berlingo’ya üç ay ötelemeli 50.000TL için 40 ay %0,79 faiz ile sahip olmak mümkün. Verimli ve ekonomik BlueHDi motorlarla donatılmış tüm Citroën hafif ticari modellerine 50.000TL için 40 ay %0,79 ile sahip olmak mümkün. Citroën Türkiye, Mayıs ayına özel cazip finansman fırsatlarını kaçırmamak için herkesi citroen.com.tr’ye bekliyor.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ