Doğa Tutkunları İstMarina AVM’de buluşuyor

Doğa Tutkunları İstMarina AVM’de buluşuyor
  • Güncel / Haberler
  • 20 Mart 2021 00:56 | Güncellenme: 20 Mart 2021 01:39
  • Doğa Tutkunları İstMarina AVM’de buluşuyor için yorumlar kapalı
  • 2.739
  • A+
    A-
REKLAM ALANI

4×4 Dünyası Dergisi tarafından düzenlenen “Doğa’da Yaşam İstMarina AVM’de” etkinliği, 18 Mart-3 Nisan tarihleri arasında “Deniz üstü alışveriş” tarzıyla perakende sektörüne yeni bir boyut getiren, Anadolu Yakası’nın sahil cephesi en geniş, açık alan alışveriş merkezi İstMarina AVM’de gerçekleştirilecek. AVM’nin tüm açık alanlarının kullanılacağı etkinlik, bugüne kadar bir AVM’de yapılmış en kapsamlı organizasyon olma özelliğini taşıyor.

Pandemi nedeniyle evlerine kapanan ve doğa özlemi çekenlerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek offroad araçları, motosikletler ve teknelerin yanı sıra outdoor ürünleri ve donanımları da İstMarina AVM’nin Türk Standartları Enstitüsü( TSE) Covid-19 Güvenli Hizmet Belgesi ile tescillenen yüksek hijyen ve güvenlik önlemleri altında, bir arada görme ve yakından inceleme şansına sahip olacaklar.

18-20 Mart: Yarış tutkunları için ‘Yarış Otomobilleri’ Sergisi

REKLAM ALANI

18-20 Mart tarihleri arasında yarış severler ralli, pist ve Offroad gibi farklı branşlarda tam donanımlı 20 yarış otomobilini yakından görebilecekler. Aynı zamanda 20 Mart tarihinde drift Pilotları Abbas Çimen ve Volkan Arısoy’dan imza alabilecekler.

18 Mart tarihinde ayrıca Çanakkale Zaferi Yıldönümünde İSOFF standında, Baja Troia offroad yarışının lansmanı da gerçekleşecek. 28 – 31 Ekim 2021 tarihleri arasında 10 ülkeden 4×4 araçların katıldığı offroad yarışı, Çanakkale ve çevresinde yapılıyor.

22-24 Mart: Çevreci ve minimalist: “Tiny House”

Küçük, ancak daha kullanışlı bir yaşam alanı yaratmasıyla avantaj sağlayan Tiny House, tüm dünyada büyük rağbet görüyor. Pandemi nedeniyle Türkiye’nin de ilgi alanına giren karavan ruhsatlı mobil evler 22-24 Mart tarihleri arasında İstMarina AVM’de görülebilecek. Çevreci ve minimalist bir yaşam tarzını seçmek isteyenler farklı bütçelere hitap eden değişik boyut ve donanımlardaki Tiny Houseları detaylı inceleme fırsatı bulabilecekler.

25-27 Mart: Özgür Ruhların Yeni Trendi: Offroad Karavanlar

Bir noktaya bağlı kalmadan, çevre ve manzara değiştirerek mobil bir tatil geçirmek isteyenlerin tercihi offroad karavanlar, ülkemizde de yavaş yavaş trend olmaya başladı. Klasik karavanlardan farklı olarak insan kalabalığından uzaklaşma imkanı sağlayan Offroad Karavan konseptinde pek çoğu Türkiye’de ilk defa görücüye çıkacak 8 markanın farklı ihtiyaçlar için ürettiği modeller 25-27 Mart tarihleri arasında sergilenecek.  

İstMarina AVM’de offroad karavanların yanı sıra deniz severler de unutulmuyor. Aynı tarihlerde dıştan takma motorlu 4-6 metre arası farklı marka ve özelliklerde tekneler de sergilenecek.

1-3 Nisan: Hem ulaşım, hem tutku aracı: Motosiklet Sergisi

Her ne kadar ulaşım aracı olarak görülse de aslında bir kültür haline gelen motosikletler de unutulmadı. 1-3 Nisan tarihleri arasında birçok markanın yeni model motosikletleri İstmarina AVM’de yerlerini alıyorlar. Yine aynı gün, günlük kullanımlar için tasarlanmış birbirinden iddialı ve yapılı offroad araçları ile bu araçları hazırlayan garajlar yer alacak.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ