GMC Canyon AT4 OVRLANDX Off-Road konsepti karşınızda

GMC Canyon AT4 OVRLANDX Off-Road konsepti karşınızda
  • Güncel / Haberler
  • 2 Eylül 2021 14:00 | Güncellenme: 30 Ağustos 2021 01:19
  • GMC Canyon AT4 OVRLANDX Off-Road konsepti karşınızda için yorumlar kapalı
  • 1.825
  • A+
    A-
REKLAM ALANI

GMC bugün, Overland Expo Mountain West 2021’de GMC Canyon’a dayalı yeni bir konsept aracı tanıttı. Canyon AT4 OVRLANDX konsepti, hepimizin içindeki maceraperest yönü ortaya çıkaracak.

Geniş bir arazi şasisi ile gelen model, arazide kullanılan rocker panel koruyucuları, dökme demir kontrol kolları, vinçli ağır hizmet tipi bir ön tampon, entegre kurtarma noktaları, tekerlek işaret fişekleri ve ön camı korumak için gergi hatları müşterilere sunuyor.

Ayrıca ön ve arka elektronik  diferansiyel kilitleri ve Multimatic DSSV amortisörlerine sahip olması onu alışılmışın dışında mümkün olduğunca yetenekli hale getiriyor. 17 inç AEV Crestone tekerlekler üzerinde 33 inç BFGoodrich KM3 Mud-Terrain lastiklerinin yanı sıra Canyon AT4 OVRLANDX toplam 10 inç yerden yükseklik ve 27,7 derecelik bir yaklaşma açısı da sunuyor.

REKLAM ALANI

Konsept kamyonun yaratıcı tasarımcısı John Owens, “Canyon AT4 OVRLANDX konsept kamyonu, işlevselliği estetikle dengelemek için tasarlandı. Arazide dolaşırken yetenek önemli bir faktördür, ancak bunu birinci sınıf stil ve konforla yapmak oldukça etkileyici” dedi.

Model 3.6-litre V6 motor sekiz vitesli otomatik şanzıman ile kombine edilmiş. Model 308 hp üretirken performans odaklı olduğunu da ön plana çıkarıyor. AEV arka arazi tamponu, paslanmaz çelik kamyon kasası kapağı, gecelemek için durmanız gerektiğinde tavana monte bir çadır, 270 derecelik bir tente, gaz ve su için bidonları da kullanımınıza sunuyor.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ