Mercedes Benz Vito Marco Polo 2020 kamp sezonu için hazır

Mercedes Benz Vito Marco Polo 2020 kamp sezonu için hazır
  • Güncel / Haberler / Mercedes Benz
  • 19 Mart 2020 19:17 | Güncellenme: 19 Mart 2020 19:18
  • Mercedes Benz Vito Marco Polo 2020 kamp sezonu için hazır için yorumlar kapalı
  • 2.712
  • A+
    A-
REKLAM ALANI

Mercedes-Benz, yeni Vito’nun ortaya çıkmasından hemen sonra Marco Polo isimli özel bir versiyonunu daha tanıttı. Bu model kamp hayatını seven kişiler için biçilmiş kaftan.

Mercedes Benz Vito Marco Polo’da Neler farklı

Model tasarım olarak zaten modern görünmeyi rahat bir şekilde başarmış. Dışarıdan çokta fazla büyük değişimler yaşanmamış. Değişimlerin çoğu kabinin içerisinde. Kokpitte en büyük fark dijital bir dikiz aynasına yer verilmiş olması. Bu ayna gerideki bir kamera sayesinde arka bölümün bu aynaya yansıtılmasını sağlıyor. Böylelikle arka bölümün sürücü tarafından görüntülenmesi için büyük bir avantaj sağlıyor.  Akabinde arka bölümde VIP tipi koltuklar dikkat çekiyor. Buna ek olarak orta alanda bir masa, sürücü ve yolcu koltuğunun hemen arkasında hareketli iki koltuk görüyoruz. Birbirinden bağımsız koltuklar iç mekana modülerlik konusunda artı katarken, kendi etrafında da dönebilme özelliğine sahip. Sürücünün kokpitinde 7 ve 10 inç büyük seçenekleri olan bir ekrana yer verilmiş. Gelişmiş bir Navigasyon sistemi de buraya entegre edilmiş. Apple Car Play ve Android Auto gibi yazılımları da bu ekran destekliyor.

REKLAM ALANI

Kamp ortamı için ideal

Modelin tavan kısmı ise kamp severler için çadır olarak organize edilebiliyor. Bu sayede kamp için otomobil biçilmiş bir kaftan haline geliyor.

Güçlü motor seçenekleri

Araçta güçlü motor seçenekleri yer alıyor. 250, 220, 200d ve 170d versiyonları ile geniş bir motor gamını müşterilerine sunuyor. En güçlü seçenek olan modelde 236 HP güç ve 500 Nm tork değeri var. 0-100 km/s hızlanmasını model 7.9 saniyede tamamlıyor. Bir diğer seçenek ise 190 HP güç değerine sahip. Bunun dışında 164, 136 ve 101 Hp gücüne motor seçenekleri de sunuluyor. Modeli ekim ayına kadar beklerseniz 30 km/s hıza kadar aracı yerden 35 mm daha yüksek hale getiren havalı süspansiyonlara kavuşabiliyorsunuz. Akabinde Spor modu ile modeli standart halinden 10 mm kadar alçaltma özelliği de size bu süspansiyonlar ile sağlanabiliyor. Akabinde bu süspansiyonun konfor modu da yer alıyor.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ