Mercedes E63S ailesi güncellendi

Mercedes E63S ailesi güncellendi
  • Güncel / Haberler / Mercedes Benz
  • 18 Haziran 2020 17:16 | Güncellenme: 19 Haziran 2020 17:21
  • Mercedes E63S ailesi güncellendi için yorumlar kapalı
  • 2.869
  • A+
    A-
REKLAM ALANI

Mercedes-AMG E 63 S ailesi yeni görünümü ile 2021 model yılı için güncellendi.

Yakın zamanda güncellenen E-Serisi modelleri gibi, yeni E 63 S de bir dizi görsel değişiklik ile karşımıza çıkıyor. Bunlar ön yüzde kendini yeni bir LED far seti, yeni bir tampon ve gözden geçirilmiş bir ön ızgara olarak yansıtıyor. Ön ızgarayı isteğe bağlı olarak krom, parlak siyah veya karbon görünümlü olarak alabiliyorsunuz. Arakada ki en büyük değişim ise stoplar oluyor. Station Wagon versiyonun stop grubunu sedan karoserden ayırmak içinse, grafik değişimine gidilmiş. Ayrıca karbon dokunuşlarda otomobilleri farklı bir havaya büründürmüş.

Kokpitte neler var?

REKLAM ALANI

İç mekana, mevcut E 63 sahiplerine çok aşina olacak, ancak büyük bir dokunmatik ekrana ve dokunmatik yüzeye sahip en son MBUX bilgi-eğlence sistemi burada yerini alıyor. Ek olarak dokunduğunda size geri bildirim sağlayan dokunmatik düğmeler içeren ve yeniden tasarlanmış bir direksiyon simidi burada yerini almış.

Hangi motorlar ile geliyor?

2021 Mercedes -AMG E 63 S, hem Sedan hem de Wagon karoserde 603 HP güç ve 850 Nm tork üreten 4.0 litrelik bir çift turbolu motor ile geliyor. Bu motor, dört tekerlekten çekiş sistemiyle size hizmet verecek. Dokuz ileri Speedshift otomatik şanzıman ile kombine edilecek olan modellerin 0-100 km/s hızlanma değerleri de iddialı. Sedan karoserde 3.3 saniye olan bu değer, SW’da ise 3.4 saniye olarak belirlenmiş.

Ayarlanabilir süspansiyon

Modelde ayarlanabilir havalı bir süspansiyon sistemi de konumlandırılmış. Üç farklı ayar sunan uyarlanabilir süspansiyon, Konfor, Spor ve Spor +. Drift Modu gibi opsiyonlar ile geliyor. 391 mm diskler 6 pistonlu kaliperler ile sunuluyor. Arkada ise 360 mm çapında tek pistonlu seramik fren sitemi yer alıyor. 2021 Mercedes-AMG E 63 S Sedan ve Wagon için fiyat detayları henüz açıklanmadı.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ