Nihayet seyahate çıkma zamanı geldi

Nihayet seyahate çıkma zamanı geldi
  • Güncel / Haberler
  • 5 Temmuz 2021 23:06
  • Nihayet seyahate çıkma zamanı geldi için yorumlar kapalı
  • 1.338
  • A+
    A-
REKLAM ALANI

Uzun bir süre evde kapalı kalmak zorunda kaldığımız dönemde seyahate çıkmayı, hatta hafta sonları şehir içinde dolaşmayı bile özledik. Normalleşme sürecinde üyelerinin şehir dışında veya içinde rahatça seyahat edebilmesi için ZUBİZU Enterprise iş birliği ile çok özel ayrıcalıklar sunuyor.

Pandemi döneminde hem şehir içinde özel araç kullanımı daha çok tercih edilmeye başladı hem de seyahate özel araçla çıkmayı tercih edenlerin sayısı arttı. ZUBİZU üyeleri, 31 Aralık 2021’e kadar Enterprise’tan araç kiraladıklarında yüzde 30 indirimden yararlanacak. İki gün ve üzeri kiralamalarda “Adrese Teslim” ve “Adresten İade” hizmetlerinde de yüzde 30 indirim var. İndirimler tüm araç gruplarında geçerli…  

Bazı araçlarda ise (14-24 Temmuz tarihleri hariç olmak kaydıyla) çok özel fiyatlar sunuluyor. Fiat Egea’lar ZUBİZU üyelerine özel sadece 279 TL, BMW X1 Dizel Otomatik 599, TOYOTO COROLLA 339 TL’den ve BMW iX3’ler ise 999 TL’den kiralanabiliyor.

REKLAM ALANI

Türkiye’nin ilk yaşam tarzı mobil uygulaması olan ZUBİZU, 4 milyona yaklaşan üyesine 575’ten fazla markada çok özel ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Hayatımıza girdiği 2016 yılından bu yana 1 milyondan fazla kişinin kendisine özel ayrıcalıklarla tatil ve seyahatlerini planladığı ZUBİZU ile 350 milyon litre akaryakıt alındı. 

Enterprise’ın yanı sıra tüm kampanyalarla ilgili detaylı bilgilere, ZUBİZU mobil uygulamasından ulaşılabilir.  

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ