Otopratik, Shell Helix motor yağlarını tercih ediyor

Otopratik, Shell Helix motor yağlarını tercih ediyor
  • Genel
  • 17 Haziran 2020 12:02
  • Otopratik, Shell Helix motor yağlarını tercih ediyor için yorumlar kapalı
  • 17.343
  • A+
    A-
REKLAM ALANI

Türkiye lastik sektörü lideri Brisa’nın binek ve hafif ticari servis zinciri Otopratik, madeni yağ satışı konusunda Shell & Turcas ile stratejik bir iş birliğine imza attı. Anlaşma kapsamında 41 ildeki 70 Otopratik mağazasında, Shell Pureplus teknolojisi ile doğal gazdan üretilen Shell Helix motor yağları müşterilerle buluşacak.

Binek ve hafif ticari araçların tüm servis ve bakım ihtiyaçlarını yenilikçi ve profesyonel bir bakış açısıyla tek bir noktada karşılayan Otopratikler’de müşterilerine en kaliteli ürünü ve hizmeti sunmayı hedefleyen Brisa, mağazalarında sunduğu madeni yağ ürünlerinde Shell Helix kalitesini tercih etti. Her marka ve model binek ve hafif ticari araca yedek parça ve işçilik garantili yüksek standartlı hizmet veren Otopratik, 52 noktanın kontrol edildiği check-up hizmetine ek olarak farklı nokta için servis ve bakım sağlıyor. Lastik, jant, akü, ön düzen bakımı, yağ değişimi, filtre değişimi, klima gazı dolumu, fren balata ve disk değişimi, amortisör değişimi ve periyodik bakım sunan Otopratik mağazaları, madeni yağ konusunda dünyada 13 yıldır aralıksız liderliğini sürdüren Shell Madeni Yağlar ile önemli bir iş birliğine imza attı.

Shell gibi güçlü global marka ile iş birliği yapmalarından dolayı büyük memnuniyet duyduklarını belirten Brisa Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Yakup Demir “Şirketimiz, güçlü iş birlikleri ile sunduğu değeri artırmaya ve araç sahiplerinin tüm ihtiyaçlarına yanıt veren iş modelleri ile çalışmalarını derinleştirmeye odaklanıyor. Sektörde fark yaratan Otopratik mağazalarımızla, binek ve hafif ticari araçların tüm servis ve bakım ihtiyaçlarını yenilikçi ve profesyonel bir bakış açısıyla tek bir noktada karşılayabiliyoruz. Shell ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliği de tüm Türkiye’de müşterilerimize sunduğumuz servis kalitesini standartlaştırmamıza ve müşteri memnuniyetini daha da artırmamıza olanak sunacak. Hedefimiz Otopratik noktalarında müşterilerimizin araç bakımı ile ilgili ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılamalarını sağlamak ve üstün servis deneyimi sunmak. Araç bakımında güvenilir hizmet anlayışını tüm Türkiye’de yaygınlaştırmak.

REKLAM ALANI

Shell & Turcas Madeni Yağlar Genel Müdürü Mehmet Ünal da Brisa’nın binek ve hafif ticari araç sahiplerine servis hizmeti veren mağaza zinciri Otopratik ile yaptıkları iş birliğinden büyük memnuniyet duyduklarını belirterek şunları söyledi: “Shell, otomotiv başta olmak üzere birçok farklı sektörün ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirdiği geniş bir madeni yağ ürün gamına sahip. Shell’in ABD, Almanya, Çin ve Japonya’da yer alan madeni yağ konusunda uzmanlaşmış araştırma laboratuvarları bulunuyor. Bu laboratuvarlarda çalışan 200 bilim insanı ve madeni yağ mühendisi, yeni teknolojiler ve inovatif ürünler geliştirme konusunda araştırmalar yapıyor. Yeni teknolojilere yatırım yaparak ve sürücüleri daha iyi tanıyarak en iyi ürün ve hizmetleri geliştirmek için çalışıyoruz. PurePlus Teknolojisi ile doğal gazdan ürettiğimiz motor yağı olan Shell Helix , yeni nesil teknoloji ile üretilen motorların ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlandı. Shell Helix motor yağları ile sürücülerin araçlarından yüksek performans almalarını sağlayıp motor ömrünü uzatmaya yardımcı oluyoruz. İnovasyon gücümüz sayesinde dünyada pazar liderliğimizi tam 13 yıldır sürdürüyoruz. Temel amacımız, Ar-Ge’ye sürekli yatırım yaparak yenilikçi ürünlerimizle, her zaman olduğu gibi teknolojiye öncülük etmek ve iş ortaklarımız için sürekli artan değer yaratmak. Otopratik ile yaptığımız iş birliğinden büyük memnuniyet duyuyoruz; bu iş birliği sayesinde yüksek teknoloji ürünü olan madeni yağlarımızı Otopratik müşterilerinin kullanımına da sunuyoruz.”

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ