Razer Opus X ile sesinize renk katın

Razer Opus X ile sesinize renk katın
  • Genel
  • 11 Haziran 2021 00:06 | Güncellenme: 12 Haziran 2021 00:07
  • Razer Opus X ile sesinize renk katın için yorumlar kapalı
  • 4.310
  • A+
    A-
REKLAM ALANI

Oyuncular için dünyanın lider yaşam tarzı markası (Hong Kong Stok Kodu: 1337) Razer, kablosuz yaşam tarzı ses ürünleri ailesine, Aktif Gürültü Önleme (ANC) teknolojisi, Bluetooth 5.0, 60ms düşük gecikmeli Oyun Modu, ayarlanmış 40 mm sürücüler ve dahili mikrofon, modern, kulak üstü stiliyle baş döndürücü renklerin oluşturduğu yeni Opus X ile en son eklemesini duyurdu. Razer Opus X; sürükleyici ve kesintisiz oyun, eğlence ya da iş için, modaya uygun bir kablosuz kulaklıktır.

Opus X; zengin, sürükleyici bir ses ortamı sunmak için ayarlanmış 40 mm sürücülerinden çıkan güçlü bas tonu ile canlı orta ve yüksek tonlarla oyunlara hayat veriyor. Müzik ve filmler için de mükemmel olan Opus X’in ANC teknolojisi ile kullanıcılar istenmeyen çevre seslerini etkisiz hale getirirken, Hızlı Dikkat Modu ile de anında çevre seslerini duyabilecekler ve bu şekilde kesintisiz, etkileyici sesin keyfini çıkarabilecekler.

Yerleşik iki mikrofona sahip Opus X, mobil aramalar, oyun içi iletişimler veya video konferanslar için kristal netliğinde sese sahiptir. Bu da onu eğlence, iş ve oyun için çok yönlü bir kulaklık haline getirir. Bluetooth 5.0 kullanan Opus X, ANC ile 30 saat (ANC olmadan 40 saat) uzunluğunda pil ömrü için düşük güç tüketimi bağlantısıyla daha geniş bir menzil ve kararlılığa sahiptir.

REKLAM ALANI

Şık tasarımlı, rahatlık için üretilmiş ve Razer Yeşili, Merkür Beyazı ve Kuvars Pembesi renklerine sahip Opus X, gidilen her yerde yüksek kaliteli ve sürükleyici ses isteyen herkes için mükemmel çok amaçlı kulaklıktır.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ