Shelby F-150 Super Snake Sport daha güçlü olacak

Shelby F-150 Super Snake Sport daha güçlü olacak
  • Ford / Güncel / Haberler / Modifiye
  • 10 Aralık 2019 11:34
  • Shelby F-150 Super Snake Sport daha güçlü olacak için yorumlar kapalı
  • 4.299
  • A+
    A-
REKLAM ALANI

Shelby bu yılın başlarında F150 Super Snake modelini SEMA Otomobil Fuarı’nda tanıtmıştı. Şimdilerde ise bu versiyonun yüksek performanslı versiyonunu sınırlı sayıda üretiyor.

Tasarımı da farklı

Bu özel seri performansının yanı sıra, tasarımından da fazlasıyla bahsettirecek. İlk olarak ön bölümde yeni bir ön ızgara ve tampon grubu kullanıldı. Yarış çizgilerini andıran detaylar, ön tamponun altına kadar uzatılmış. Yan bölümde kırmızı şerit çizgiler kaputtan çamurluk uçlarına kadar uzanıyor. Akabinde büyük jantlar da, otomobili fazlasıyla sportif göstermiş.

REKLAM ALANI

Kokpitte neler olacak?

Aracın kokpiti de bu sportif dokunuşa ayak uyduracak. İlk olarak daha sportif pedal takımını modele eklenecek. Bunun yanında yeni göstergeler ve özel paspaslar ile kombin tamamlanacak. Tabi ki daha agresif tasarıma sahip koltukları da unutmamak gerek.

Performansı nasıl?

Modelde 5.0 litrelik V8 motor yer alacak. Bu motor standart olarak 400 HP güç üretiyor. Gücünü arttırmak için marka bunun üzerinde de çalışmış. Yapılan değişimler ile yeni versiyon tamı tamına 781 HP gücüne ulaşacak. Bu versiyonun maliyeti 93.385 $ seviyesinde olacak.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ