Subaru Forester X Edition karşınızda

Subaru Forester X Edition karşınızda
  • Güncel / Haberler / Subaru
  • 6 Aralık 2019 16:01
  • Subaru Forester X Edition karşınızda için yorumlar kapalı
  • 2.083
  • A+
    A-
REKLAM ALANI

Subaru, Japonya pazarı için özel bir seri ile Forester modelini tanıttı. Model standart Forester kullanıcılarını biraz kıskandıracak gibi görünüyor.

Değişik neler var?

X Edition’da tasarım konusunda ufak ama etkili farklar yer alıyor. Bunlardan ilki ön ızgara yapısı. Modeli kesinlikle daha agresif gösteriyor. Akabinde sis farları ve 18 inç jantlar ile farklar tamamlanıyor. Bu değişimler sportif havanında habercisi oluyor.

REKLAM ALANI

Kokpitte neler var?

Kokpit içerisi kadar eğlenceli değil. Burada kumaş ve deri kombini yapılmış koltuklar dikkat çekiyor. Bu kumaş ve deri detaylar özel olarak tasarlanmış. Leke ve kir tutmama özelliği ile en zorlu şartlarda bile koltukların temiz kalması sağlanıyor. Arka bagaj kısmındaki raylarda, bu versiyona özel. Ayrıca bagaj bölümü LED teknoloji ile aydınlatılıyor.

Hangi motor ile geliyor?

Subaru Forester’da 2.5 litrelik Boxer motor yer alıyor. Bu motor 184 HP güç ve 239 Nm tork değeri sağlıyor. CVT tipi bir şanzıman ile kombine edilen model, Simetrik AWD adından dört tekerlekten çekiş sistemiyle kombine edilmiş. Modelin Japonya fiyatı ise 29.250 $ olarak belirlenmiş.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ