Tıkla kirala, 3 ayda 2000 araçlık sipariş aldı!

Tıkla kirala, 3 ayda 2000 araçlık sipariş aldı!
  • Güncel / Haberler / Sektörel
  • 13 Ekim 2020 11:46 | Güncellenme: 13 Ekim 2020 11:48
  • Tıkla kirala, 3 ayda 2000 araçlık sipariş aldı! için yorumlar kapalı
  • 2.575
  • A+
    A-
REKLAM ALANI

2012 yılında LeasePlan tarafından Türkiye’nin ilk online filo kiralama sitesi olarak kurulan ve o günden beri şirketlerin talep ve ihtiyaçlarına göre sürekli güncellenen tiklakirala.com, yenilenen yüzüyle kısa sürede önemli kiralama rakamlarına ulaştı. Haziran ayından itibaren yeni yüzüyle hizmet veren Tıkla Kirala, 3 aydan kısa bir süre içerisinde 1000 adedin üzerine sıfır kilometre araç siparişi aldı. İkinci el siparişleriyle birlikte ise bu sayı 2000 adedi aştı.

Dünyanın en büyük filo kiralama şirketlerinden LeasePlan’in Türkiye’de bir ilk olarak 2012 yılında hizmete açtığı online olarak kiralama platformu tiklakirala.com, Haziran ayında ara yüzünü yenilemiş ve tamamen kullanıcı dostu bir online kiralama deneyimi sunmaya başlamıştı. Gelen güncellemelerle birlikte ikinci el kiralama bölümü de gelişen Tıkla Kirala, yenilenen yüzüyle kısa sürede başarılı sonuçlara imza attı. Bu kapsamda, Haziran ayından itibaren yeni yüzüyle hizmet veren Tıkla Kirala üzerinden üç aydan kısa bir süre içerisinde toplamda 1000 adedin üzerinde sıfır km araç kiralama siparişi verilirken buna ikinci el siparişler de eklendiğinde sayı 2000’in üzerine çıktı.

Uçtan uca online kiralama avantajı

REKLAM ALANI

Yenilenen tiklakirala.com’da şirketler, operasyonel ihtiyaçlarına göre kiralama paketlerine ve ek hizmetlere birkaç tıkla erişebiliyor. Böylece şirketler, uçtan uca online bir teklif alma ve sipariş oluşturma imkanına erişiyor. Hatta daha sonra değerlendirmek için beğendiği araçları favorilerine ekleyip gereklilik durumunda yalnızca tek bir tıkla siparişini tamamlayabiliyor. Tiklakirala.com’da siparişin kredibilite değerlendirmesi, araç tedariki ve teslimatı gibi süreçler, yine web sitesi üzerinden takip edilebilecek yapıda sunuluyor.

İkinci el aracı da online kiralıyor

Ara yüzü yenilenen Tıkla Kirala’nın en önemli geliştirmelerinden birisini ise ikinci el araç kiralama bölümü oluşturuyor. Son yıllarda oldukça rağbet gören ikinci el kiralama işlemleri artık saniyeler içerisinde yapılabiliyor. İkinci el kiralama bölümünü güçlendiren tiklakirala.com’da kaliteli ve avantajlı ikinci el araçlara ait bilgilere saniyeler içerisinde erişilebiliyor. LeasePlan’in kiralama süresini tamamladıktan sonra geri dönen, bakımları tam ve tekrar kiralanmaya hazır ikinci el araçlarının yer aldığı bölümde, araçlarla ilgili fiyat bilgisi de yine tamamen şeffaf bir şekilde bulunabiliyor.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ