Bu tasarıma sahip Huracan’ı satın alır mısın?

Bu tasarıma sahip Huracan’ı satın alır mısın?
  • Güncel / Haberler
  • 22 Eylül 2021 18:13 | Güncellenme: 22 Eylül 2021 18:12
  • Bu tasarıma sahip Huracan’ı satın alır mısın? için yorumlar kapalı
  • 1.253
  • A+
    A-
REKLAM ALANI

Bu, Abimelec Design’ın bir sunumudur ve Lamborghini ile ilgisi yoktur. Bu tasarıma sahip bir Huracan modelini satın alır mısınız?

Yeni Lamborghini Countach LPI 800-4 , piyasaya sürülmesinden bu yana pek çok tartışmayı tetikledi. Fazlasıyla konuşulan model Abimelec Design’de dikkatini çekti. Akabinde model üzerinde çalışan marka fotoğraflardaki tasarımı ortaya çıkardı.  Countach temalı oluşturulan Huracán, oluşturulurken Lamborghini müzesinde yer alan yeşil Countach LP400 Prototip modelinden ilham alındığı biliniyor.

Yapılan en belirgin değişiklik, otomobilin görünümünü değiştiren arka çamurluklar oluyor.  Ayrıca bir dizi klasik görünümlü jantlarda dikkatlerden kaçmıyor. Countach LPI 800-4 ile karşılaştırıldığında, diğer kaporta değişiklikleri oldukça minimaldir, ancak ön tamponda gümüş bir vurgu ve yan camların çevresinde gümüş süslemeler içerir.

REKLAM ALANI

Abimelec tarafından yeni bir motor kapağı da modele eklenmiş. Bunlara ek olarak krom uçlu arka farlar da standart bir Huracan’da olduğundan daha fazla dikkat çekiyor. Tasarımcı, otomobilin iç mekanının herhangi bir fotoğrafını yayınlamamış olsa da, zengin deri renk seçenekleri modele entegre edildiği düşünülüyor.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ