CUPRA tasarımlı yat D28 Formentor denize iniyor

CUPRA tasarımlı yat D28 Formentor denize iniyor
  • Cupra / Güncel / Haberler
  • 8 Mayıs 2021 18:51 | Güncellenme: 8 Mayıs 2021 18:52
  • CUPRA tasarımlı yat D28 Formentor denize iniyor için yorumlar kapalı
  • 1.724
  • A+
    A-
REKLAM ALANI

Kısa bir süre önce SEAT’tan ayrılarak bağımsız bir marka haline gelen CUPRA, otomobil sektörü dışında da kendine özgü bir deneyim evreni yaratmak için farklı markalarla iş birliği yapmaya devam ediyor. Marka bu kapsamda Formentor modelinden ilham alan bir yat tasarlamak için De Antonio Yachts ile iş birliğine gitti. 

Performans ve tasarımın mükemmel kombinasyonu

İş birliğinin ilk ürünü ise De Antonio Yachts D28 Formentor oldu. Formentor’un ikonik öğelerinden ilham alan yat 40 deniz mili hıza ulaşabilirken 400PS’lik güç üretebiliyor. Dış tasarımı, sade çizgileri ve dinamik karakteriyle dikkat çekiyor. Petrol Mavisi renge sahip yata, bakır tonlu kaplamalar ve siyah karbon fiber öğeler zarafet ve sportiflik katıyor. 

REKLAM ALANI

7.99 metre uzunluğunda sahip D28’in V şeklindeki gövde tasarımı, maksimum güçte bile rahat bir seyir sağlıyor. Geniş kirişi ve ağırlık dağılımı, demirleme sırasında kusursuz bir denge sağlıyor. Yatın çevresini saran güverte kullanıcıların yatın çevresinde rahatça dolaşmasına imkan sağlıyor. Tam donanımlı bir banyo da sahip olan yat on kişiye kadar maksimum kapasite ile benzersiz bir açıklık hissi sunuyor. D28 Formentor’un 2021 yılı sonunda satışa sunulması hedefleniyor. 

 Hedef e-HIBRID yat

CUPRA Başkanı Wayne Griffiths, CUPRA bir otomobil markasından çok daha fazlası, bir yaşamtarzı. Eşsiz deneyimler yaşamak, mevcut duruma meydan okumak ve duyguları hissetmektir. Aynı değerleri ve tutkuyu paylaştığımızın net bir kanıtı ise De Antonio Yachts ile yaptığımız iş birliğimiz oldu. CUPRA Formentor VZ5’imizden ilham alan De Antonio Yachts D28 Formentor, birçok kişinin ilk projesi olacak. İki marka da sürdürülebilir mobiliteye bağlı ve şimdiden gelecek yıl için bir e-HIBRID yat yaratmayı araştırıyoruz” dedi. 

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ