Lexus Venedik Film Festivali’nde Kırmızı Halı’da boy gösterecek

Lexus Venedik Film Festivali’nde  Kırmızı Halı’da boy gösterecek
  • Güncel / Haberler / Lexus
  • 7 Ağustos 2020 20:37 | Güncellenme: 7 Ağustos 2020 20:39
  • Lexus Venedik Film Festivali’nde Kırmızı Halı’da boy gösterecek için yorumlar kapalı
  • 1.731
  • A+
    A-
REKLAM ALANI

Premium otomobil üreticisi Lexus, 2-12 Eylül 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecek Venedik Film Festivali’nin bir kez daha resmi araç markası oldu. Lexus, Venedik Lido’da düzenlenecek olan 77. Venedik Film Festivali’nde resmi araç olarak, kırmızı halıda ünlü isimlerin yanında yer alacak.

Tüm dünyanın yakından takip ettiği organizasyona 36 otomobille eşlik edilecek. Lexus’un geniş ürün gamından üstü açılan süper coupe LC Convertible, LC Coupe, yüzde 100 elektrikli UX 300e ile birlikte tüm SUV modelleri ve ES sedan kırmızı halıda boy gösterecek. Lexus’un elektrikli aracı UX 300e, markanın vizyonunu sergilemek adına organizasyon boyunca ön planda yer alacak.

Sinema dünyasıyla yakın ilişkilere sahip olan Lexus, insan odaklı ve yenilikçi yaklaşımını sergilemeye devam edecek. Son dört yıldır Lexus’un resmi araç partneri olarak yer aldığı Venedik Film Festivali’nde Cate Blanchett Uluslararası Jüri Başkanı olarak görev yapacak. İtalyan aktris Anna Foglietta ise, festivalin açılış ve kapanış seremonilerini gerçekleştirecek.

REKLAM ALANI

Ünlü isimlere eşsiz bir deneyim yaşatmaya hazırlanan Lexus, detaylara verdiği önem, yüksek kalitede işçiliği ve konforuyla birlikte bu özel festival deneyimini daha ileriye taşıyacak.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ