Yeni Nissan Qashqai kamuflajlı yakalandı

Yeni Nissan Qashqai kamuflajlı yakalandı
REKLAM ALANI


Nisan, önümüzdeki 18 ay içerisinde tüm ürün gamını yenilemeyi hedefliyor.

Bu kapsamda Nissan Avrupa’da Qashqai adıyla, Amerika’da ise Rogue Sport adıyla satışa sunduğu sınıf liderir modelini yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Ve yeni Qashqai/Rogue Sport  test sürüşü sırasında kamuflajlı olarak yakalandı. Piyasada bulunan Qashqai/Rogue Sport kasası, 2014 yılından beri piyasada.

Bu arada Nissan’ın Amerika’da satışa sunduğu modellerin adını değiştirmesi politikasının bir yansıması olarak Qashqai modelinin bir büyük modeli olan X-Trail modeli, Amerika’da Rogue olarak satışta.

REKLAM ALANI

Qashqai/Rogue Sport ‘un casus fotoğrafları iyi kalitede değil. Oldukça uzaklardan çekilmiş gibi görünüyorlar ve kamuflaj daha ince ayrıntıları gizliyor. Test aracının her yerinde kamuflaj olmasından dolayı tasarım açısından bilgiler edinmemizi engelliyor.

Sadece motor açısından birkaç bilgi verelim. Nissan firması, yeni Qashqai/Rogue Sport  ‘da dizel motorlara yer vermeyecek. Dizel motorlar yerine 2 adet hibrit motorlar olacak. Bu motorlardan bir tanesi, Mitsubishi’den alınacak bir plug-in hibrit motor olacak. Diğeri ise benzinli motorla birleştirilen, firmanın ePower adını verdiği hibrit sistemli motoru olacak.

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ