Lamborghini Urus makyajlanıyor

Lamborghini Urus makyajlanıyor
  • Genel
  • 5 Ekim 2021 14:00 | Güncellenme: 3 Ekim 2021 17:33
  • Lamborghini Urus makyajlanıyor için yorumlar kapalı
  • 1.413
  • A+
    A-
REKLAM ALANI

Lamborghini, 2022 Urus için bir makyaj planlıyor. İtalya genel merkezinin yakınında teste çıkan bir prototip bu iddiamızı güçlendiriyor.

Makyaj ile birlikte modelde küçük farklılıklar olacak. En önemlisi, Lamborghini yeni Urus’un ön yüzünde ince ayar yaparak daha karmaşık kanatçıklardan bazılarını kaldırmış olacak. Urus’un arkasında da bir takım değişiklikler yapılmış gibi görünüyor. En belirgin değişiklik, yeni bir tamponun takılmasıdır. Bu prototipten Lamborghini’nin SUV’nin farlarında veya arka lambalarında herhangi bir değişiklik yaptığına dair bariz bir belirti yok.

Bazı kaynaklar makyajlı Urus’un makyajlı Huracan’ın liderliğini izleyeceğini ve Urus Evo olarak adlandırılacağını öne sürüyor. Bu raporların doğru olup olmadığına bakılmaksızın, güncellenen Urus’un en az iki yeni varyant sunması bekleniyor. Bu yeni varyantlardan biri Huracan Performante’ye benzer şekilde biraz daha performans odaklı bir versiyon olacak. Muhtemelen standart modelden biraz daha az ağırlığa sahip olacak ve aynı zamanda bazı beygir gücü ve tork kazanımlarından da faydalanacak. Lamborghini ayrıca Urus’u hibrit bir güç aktarma organıyla satmayı taahhüt etti . Bu sürümle ilgili ayrıntılar henüz onaylanmadı ancak 808 hp’ye kadar çıkabileceği düşünülüyor.

REKLAM ALANI
REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ